Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Ozorzyn

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Lokal handlowy, ul. 3 Maja

Płaszczyzna,Koło(Ozorzyn + 17 km)

790 000 zł297,80 m² 2 652,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa działka w samym sercu Koła idealna pod inwestycję usługowo-handlową! Działka nr 22/1 o powierzchni 400 m położona jest w doskonałej lokalizacji przy ul. 3 maja,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Koło

Warszawskie,Koło(Ozorzyn + 17 km)

262 000 zł120 m² 2 183,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy nieruchomość położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Koła, która idealnie nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i do przekształcenia na cele komercyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Święciec

Święciec(Ozorzyn + 16 km)

560 000 zł189 m² 2 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Dom w cichej i malowniczej okolicy w miejscowości Święciec w gminie Kramsk. Oferta posiada szereg atutów, z których najważniejsze to: lokalizacja - bezpośrednie sąsiedztwo to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona Piotrków Kujawski

Piotrków Kujawski(Ozorzyn + 25 km)

122 000 zł8 100 m² 15,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Wymysłowo stawiska gm Piotrków Kujawski Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 8100m 2 usytuowaną w województwie kujawsko - pomorskim, powiat radziejowski, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kępa

Kępa(Ozorzyn + 23 km)

270 000 zł35 m² 7 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż urokliwy domek rekreacyjny położony w miejscowości Kępa, w gminie Ślesin, w powiecie konińskim. Nieruchomość znajduje się zaledwie 100 metrów od jeziora Licheńskiego -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie

Stanisławowo(Ozorzyn + 23 km)

130 000 zł457 m² 284,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki w miejscowości Stanisławowo, obręb Żółwieniec, gmina Ślesin. Szczegóły nieruchomości Powierzchnia działki: 457 m2 Typ działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Goplana

Goplana(Ozorzyn + 23 km)

58 300 zł1 060 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane, położone w odległości 200 m od Kanału Ślesińskiego od strony jeziora Gopło, z zapewnionym dostępem do kanału, w malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Rożek Krzymowski

Rożek Krzymowski(Ozorzyn + 23 km)

240 000 zł5 800 m² 41,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż duża działka budowlana, zlokalizowana w miejscowości Rożek Krzymowski, gm. Krzymów. Położenie i powierzchnia działki: nieruchomość składa się z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Wyszyńskiego

Przedecz(Ozorzyn + 18 km)

340 000 zł250 m² 1 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 250 m²

Dom wolnostojący - może być dwurodzinny - dwa oddzielne mieszkania po 95 m2. Klatka schodowa wspólna, poddasze - strych - wspólny. Oddzielne liczniki na energię i wodę. Dwa mieszkania - na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Szkolna

Przedecz(Ozorzyn + 18 km)

350 000 zł170,60 m² 2 051,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Budynek mieszkalny z częścią handlowo-usługową | Przedecz Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio budynek mieszkalny w zwartej zabudowie z budynkiem handlowo-usługowym zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą Ozorzyn

Ozorzyn,wielkopolskie

275 000 zł120 m² 2 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do kupna siedlisko o pow. 50-ar w skład którego wchodzi : - ziemia klasy III B, - piętrowy dom wolnostojący o pow. użytkowej 100m2, budowany z czerwonej cegły w początku lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ozorzyn

Ozorzyn,wielkopolskie

275 000 zł120 m² 2 292 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²